Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb.pl

Uniwersalny silikat UNISIL

Uniwersalny silikat UNISIL

UNISIL jest marką silikatów, która gwarantuje jakość na kilku płaszczyznach:

Najpopularniejsze wymiary w Polsce

Uniwersalne Bloczki Silikatowe UNISIL, jak sama nazwa wskazuje – są synonimem powszechnie stosowanego polskiego standardu wymiarowego. Wśród wielu wyrobów silikatowych firma PPMB Niemce S.A. dostarcza na rynek budowlany najbardziej popularny, tradycyjny format silikatów, który jest powszechnie stosowany przez architektów oraz przez biura projektowe w Polsce. Wymiary silikatów UNISIL wywodzą się z tradycji: wysokość bloczków silikatów UNISIL to potrójna wysokość cegły tradycyjnej zawierającej spoinę między nimi. Większość budynków w Polsce jest wznoszona z cegieł o takiej samej wysokości, która wynosi dokładnie 220 mm. Jako jedyni posiadamy trzy rodzaje bloczków o szerokości 18 cm (jeden ze ścianami gładkimi oraz dwa z tzw. pióro-wpustem: bloczek UNISIL 18A kl. 25 oraz bloczek UNISIL 18 P+W kl.15, i bloczek UNISIL 18 A P+W kl. 25). Jednocześnie zastosowanie połączenia typu pióro-wpust dla bloczka UNISIL 18 P+W kl. 15 oraz bloczka UNISIL 18A P+W kl. 25 znacznie obniża koszty roboczogodziny, tym samym znacząco przyśpiesza proces murowania. Dzięki zastosowaniu silikatów UNISIL projektanci mają łatwość w projektowania kombinacji ścian, a wykonawcy nie muszą się martwić o dostępność materiału budowlanego, co sprawia, że murowanie z silikatu UNISIL jest bardzo praktyczne.

Precyzyjnie wykonane krawędzie

Silikat UNISIL słynie z wysokiej jakości wykonania. Dzięki zastosowaniu reżimów produkcyjnych bloczki silikatowe UNISIL cechują się precyzyjnie wykonanymi krawędziami, dokładnymi wymiarami oraz, mówiąc językiem kolokwialnym, są po prostu „ładne”.

Najwyższy w Polsce wskaźnik izolacji akustycznej

Bloczek UNISIL 24 P+W kl. 15 – posiada najwyższy w Polsce wskaźnik laboratoryjnej izolacyjności akustycznej, wynoszący: Rw -57 dB. Stanowi to gwarancję wysokiej izolacyjności akustycznej, dzięki czemu zwiększa się nieprzepuszczalność dźwięku, zarówno między pokojami wewnątrz domu, jak i z zewnątrz domu do środka.

Firma PPMB Niemce S.A. słynie z produkcji najwyższej jakości uniwersalnych bloczków silikatowych pod marką UNISIL. Uznanie w branży budowlanej zdobyliśmy dzięki dostarczaniu naszym kontrahentom produktów, w których utrzymujemy wypracowany przez lata niezmienny, najwyższy standard.

Silikat UNISIL gwarancja jakości

Silikat pod marką UNISIL jest produkowany w podlubelskiej fabryce – Przedsiębiorstwie Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A. Jest jednym z najlepiej sprzedających się w kraju produktów tego typu i zdobył zaufanie klientów na regionalnych rynkach Lubelszczyzny, Mazowsza oraz województwa świętokrzyskiego.

Uniwersalne bloczki silikatowe UNISIL są flagowym produktem firmy PPMB Niemce S.A., Każdego dnia badane są kilkakrotnie w naszym laboratorium kontroli jakości, co gwarantuje wyjątkową jakość. Dzięki profesjonalnie zorganizowanemu procesowi produkcji możemy się z dumą pochwalić, że ponad 99,5 % silikatów UNISIL spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. Pozostałe 0,5 % produktów nie jest dopuszczane do sprzedaży. Produkowane przez PPMB Niemce S.A. silikaty UNISIL, dzięki swojej wybitnie niskiej wadliwości oraz właściwemu eliminowaniu wadliwych sztuk w procesie kontroli jakości, od ponad 10 lat nie były ani razu przedmiotem reklamacji.

Podaj adres budowy aby znaleźć najbliższego dystrybutora silikatów UNISIL

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Produkcji
Materiałów Budowlanych Niemce S.A.
Tel: 81 756 44 20
Mail: sekretariat@ppmb.pl