Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb.pl

Silikaty bloczki Warszawa UNISIL

Silikaty bloczki Warszawa UNISIL

UNISIL jest marką silikatów, która gwarantuje jakość na kilku płaszczyznach:

Silikat UNISIL gwarancja jakości

Silikaty bloczki Warszawa

Silikat nie jest najnowszym wynalazkiem, który dopiero niedawno trafił na place budowlane całego świata. Technologia została opatentowana już w 1880 roku przez pochodzącego z Niemiec naukowca Wilhelma Michaelisa. Jak widać jest to produkt stosowany już od dziesięcioleci. Obecnie największą popularnością cieszy się w Holandii i w Niemczech. Szacunki mówią o tym, że około 40% wszystkich budowanych tam domów jest wykonanych właśnie z silikatu. W Polsce póki co nie jest to jeszcze tak popularny materiał, ale to może się zmienić w najbliższej przyszłości. Tak zapewne będzie sądząc po rosnącym zainteresowaniu silikatem wśród klientów firm działających w branży budowlanej. Podstawowymi składnikami tego produktu są surowce, które uczciwie można nazwać naturalnymi. Piasek, wapno i woda z pewnością nie należą do toksycznych substancji, które są szkodliwe dla środowiska. Właśnie z tego powodu cegły silikatowe mogą być składowane bezpośrednio na powierzchni gruntu bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Nie należy tutaj obawiać się skażenia świata przyrody, czego nie da się powiedzieć o wielu materiałach stosowanych w budownictwie. Kolejna zaleta tego materiału to stosunkowo niska cena. W porównaniu z innymi propozycjami firm budowlanych mamy tutaj do czynienia z naprawdę korzystną ofertą. Sam przekonasz się o tym, kiedy przystąpisz do obliczeń kosztów budowy domu. Kiedy zaczniesz porównywać różne możliwości szybko zrozumiesz, że silikat jest jedną z najlepszych opcji, jakie można wybrać. Wśród wielu zalet, jakie posiada ten materiał znajduje się również znakomita izolacyjność akustyczna. Dom zbudowany z silikatu zapewni mieszkającym w nim osobom skuteczną ochronę przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Ma to duże znaczenie w przypadku tych osób, które mieszkają w domach znajdujących się tuż obok ruchliwej ulicy. Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na silikat? Wybierz producenta, który gwarantuje najwyższą jakość. Firma PPMB Niemce S.A. zaprasza na swoją stronę internetową. Odwiedź ją i zapoznaj się z ciekawymi propozycjami, jakie ma ten producent silikatu dla osób planujących budowę domu.

Wszystkich zainteresowanych złożeniem zamówienia zaprasza się do kontaktu z firmą PPMB Niemce S.A drogą mailową -zamowienia@fortivo.pl lub telefoniczną 81 756 44 20.

Uniwersalne bloczki silikatowe UNISIL są flagowym produktem firmy PPMB Niemce S.A., Każdego dnia badane są kilkakrotnie w naszym laboratorium kontroli jakości, co gwarantuje wyjątkową jakość. Dzięki profesjonalnie zorganizowanemu procesowi produkcji możemy się z dumą pochwalić, że ponad 99,5 % silikatów UNISIL spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. Pozostałe 0,5 % produktów nie jest dopuszczane do sprzedaży. Produkowane przez PPMB Niemce S.A. silikaty UNISIL, dzięki swojej wybitnie niskiej wadliwości oraz właściwemu eliminowaniu wadliwych sztuk w procesie kontroli jakości, od ponad 10 lat nie były ani razu przedmiotem reklamacji.

Podaj adres budowy aby znaleźć najbliższego dystrybutora silikatów UNISIL

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Produkcji
Materiałów Budowlanych Niemce S.A.
Tel: 81 756 44 20
Mail: sekretariat@ppmb.pl