Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb.pl

Uniwersalny silikat UNISIL bloczki silikatowe Kraków

Uniwersalny silikat UNISIL bloczki silikatowe Kraków

UNISIL jest marką silikatów, która gwarantuje jakość na kilku płaszczyznach:

Silikat UNISIL gwarancja jakości

Bloczki silikatowe Kraków

Silikat to popularny materiał budowlany. Aby mógł powstać konieczne są trzy składniki: piasek kwarcowy, wapno palone oraz woda. Najważniejszy jest pierwszy z nich, stanowi około 90% zmieszanej masy. Formowanie bloczków silikatowych odbywa się z wykorzystaniem specjalnych urządzeń hydraulicznych. Następnie poddaje się je działaniu wysokiego ciśnienia i temperatury. Dlaczego warto zastosować właśnie ten materiał przy budowie domu? Osoby zwracające szczególną uwagę na kwestie związane z ekologią powinny być zadowolone. Silikat powstaje przy zastosowaniu wyłącznie organicznych materiałów. Jest więc całkowicie nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. W obecnych czasach poziom świadomości ekologicznej społeczeństwa jest bardzo wysoki, ta zaleta silikatu ma więc bardzo duże znaczenie. Zapewnia on również skuteczne zabezpieczenie wnętrza domu przed hałasem dobiegającym z ulicy. Bloczki silikatowe są również niezwykle odporne na działanie ognia, jak również wilgoci. Możesz więc nie obawiać się widoku pleśni lub grzybów na ścianach swojego domu.
Planujesz realizację inwestycji budowlanej z wykorzystaniem bloczków silikatowych? Skorzystaj z oferty firmy PPMB Niemce S.A. Możesz u nas zamówić ten materiał budowlany w formacie UNISIL. W porównaniu do tradycyjnej cegły bloczki takie są 3 razy wyższe. Dzięki zamówionemu u nas produktowi możesz być pewien, że dom, który zbudujesz, zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojej rodzinie. Zainteresowała Cię treść tego artykułu ale masz jeszcze dodatkowe pytania dotyczące sposobów wykorzystania bloczku silikatowego oraz jego właściwości? Skontaktuj się drogą mailową lub telefoniczną z konsultantem firmy PPMB Niemce S.A. Chętnie odpowie on na każde pytanie dotyczące jej oferty. Dlaczego warto zdecydować się na tego właśnie dostawcę materiałów budowlanych? Jest to firma działająca od dłuższego czasu, mająca ugruntowaną pozycję w branży budowlanej. Podjęcie z nimi współpracy to gwarancja najwyższego poziomu profesjonalizmu, o czym świadczą opinie licznego już grona zadowolonych klientów, które możesz znaleźć w internecie.

Uniwersalne bloczki silikatowe UNISIL są flagowym produktem firmy PPMB Niemce S.A., Każdego dnia badane są kilkakrotnie w naszym laboratorium kontroli jakości, co gwarantuje wyjątkową jakość. Dzięki profesjonalnie zorganizowanemu procesowi produkcji możemy się z dumą pochwalić, że ponad 99,5 % silikatów UNISIL spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. Pozostałe 0,5 % produktów nie jest dopuszczane do sprzedaży. Produkowane przez PPMB Niemce S.A. silikaty UNISIL, dzięki swojej wybitnie niskiej wadliwości oraz właściwemu eliminowaniu wadliwych sztuk w procesie kontroli jakości, od ponad 10 lat nie były ani razu przedmiotem reklamacji.

Podaj adres budowy aby znaleźć najbliższego dystrybutora silikatów UNISIL

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Produkcji
Materiałów Budowlanych Niemce S.A.
Tel: 81 756 44 20
Mail: sekretariat@ppmb.pl