Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb.pl

Uniwersalny silikat UNISIL bloczki silikatowe Radom

Uniwersalny silikat UNISIL bloczki silikatowe Radom

UNISIL jest marką silikatów, która gwarantuje jakość na kilku płaszczyznach:

Silikat UNISIL gwarancja jakości

Bloczki silikatowe Radom

Bloczek silikatowy to profesjonalny materiał ścienny, który składa się z wapnia, piasku i wody w proporcjach 90% piasku, 7% wapnia i 3% wody. Taka kombinacja składników poddawana jest działaniu wysokiego ciśnienia, a także wysokiej temperatury w autoklawie. W tym procesie powstają idealnie utwardzone bloczki, przygotowane do wykorzystania w budownictwie i odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Silikaty niwelują różnego rodzaju bakterie i przeciwdziałają powstawaniu grzybów i pleśni.

 

Bloczki silikatowe UNISIL są wykorzystywane w Polsce na szeroką skalę. Poszukujesz bloczków silikatowych w Radomiu? Sprawdź koniecznie ofertę firmy PPMB Niemce S.A. Najpopularniejsze silikaty (o tradycyjnym formacie) bardzo chętnie stosowane przez architektów, biura projektowe w Polsce i budowlańców pochodzą od właśnie od tego producenta. UNISIL to nie tylko wysoka jakość, odporność i trwałość. To także idealnie dopasowana wysokość bloczków silikatów. Bloczki UNISIL wyróżniają się potrójną wysokością cegły i charakterystyczną spoiną pomiędzy nimi.

Firma PPMB Niemce S.A. jako jedyna oferuje trzy rodzaje bloczków o szerokości 18cm! Jeden z nich ma gładkie ścianki, zaś dwa kolejne tzw. pióro-wpust – bloczek UNISIL 18A kl.25, bloczek UNISIL 18 P+W kl.15, bloczek UNISIL 18A P+W kl. 25. Bardzo ważne jest połączenie typu pióro-wpust dla bloczka UNISIL 18 P+W kl.15 oraz bloczka Unisil 18A P+W kl. 25, gdyż ma ono zdecydowany wpływ na obniżenie kosztów roboczogodzin i przyspieszenie procesu murowania. Wykorzystywanie bloczków UNISIL znacznie upraszcza projektowanie ścian, natomiast wykonawcy mają łatwiejszy dostęp do materiału budowlanego. Bloczki silikatowe UNISIL od producenta PPMB Niemce S.A to najwyższa jakość tworzenia krawędzi, precyzyjne wymiary oraz wysoka estetyka! Nasza firma słynie z produkcji profesjonalnych uniwersalnych bloczków silikatowych UNISIL. Dostarczamy materiały na terenie Radomia. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i skorzystania z niej!

Uniwersalne bloczki silikatowe UNISIL są flagowym produktem firmy PPMB Niemce S.A., Każdego dnia badane są kilkakrotnie w naszym laboratorium kontroli jakości, co gwarantuje wyjątkową jakość. Dzięki profesjonalnie zorganizowanemu procesowi produkcji możemy się z dumą pochwalić, że ponad 99,5 % silikatów UNISIL spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. Pozostałe 0,5 % produktów nie jest dopuszczane do sprzedaży. Produkowane przez PPMB Niemce S.A. silikaty UNISIL, dzięki swojej wybitnie niskiej wadliwości oraz właściwemu eliminowaniu wadliwych sztuk w procesie kontroli jakości, od ponad 10 lat nie były ani razu przedmiotem reklamacji.

Podaj adres budowy aby znaleźć najbliższego dystrybutora silikatów UNISIL

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Produkcji
Materiałów Budowlanych Niemce S.A.
Tel: 81 756 44 20
Mail: sekretariat@ppmb.pl