Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb.pl

Bloczek silikatowy z PPMB Niemce z nagrodą Top Buildera

Nowy bloczek silikatowy UNISIL wyprodukowany przez Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce otrzymało nagrodę Top Buildera 2022, jedną z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.

nagroda-top-builder-unisil-silikat

Tytułem Top Builder – od wielu lat cenionym przez branżę – redakcja i rada naukowa magazynu Builder już po raz 14. nagrodziła inwestorów, architektów, wykonawców oraz producentów za wyróżniające się na polskim rynku budowlanym realizacje i rozwiązania. W gronie zwycięskich produktów są zarówno nowości, innowacje, jak i towary zweryfikowane rynkowo, zaś wśród nagrodzonych usług – godne uwagi i modernizacje i instalacje.

– Przyznanie nam tego wyróżnienia to potwierdzenie naszej wysokiej, niezmiennej od lat, jakości naszych produktów. Cały czas pracujemy nad nowościami, tak jak właśnie w przypadku akustycznego bloczku, który z powodzeniem sprzedajemy na konkurencyjnym rynku – mówi Robert Griszin, dyrektor PPMP Niemce.

Nowy bloczek silikatowy to UNISIL 18A+P+W kl. 25. Jest to produkt o bardzo dobrych parametrach akustycznych, potwierdzonych badaniem w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, jednym z najbardziej renomowanych laboratoriów w Polsce.

Innowacyjność nowego bloczka polega na tym, że połączył on, nieosiągalne dotąd przez producentów, oczekiwania projektantów i wykonawców z właściwościami technicznymi. Dotychczas wysoką izolacyjność akustyczną uzyskiwano na bloczkach gładkich, ze spoiną poziomą i pionową. Bloczek UNISIL 18A+P+W kl. 25 ma połączenie typu pióro-wpust, tak bardzo poszukiwane przez wykonawców, a przy tym dobrze izoluje akustycznie. Dodatkowo, wysokie parametry akustyczne utrzymuje po wykonaniu w nim bruzd pod dwie instalacje elektryczne łącznie z puszkami, bruzdy pod ciepłą i zimną wodę z izolacją oraz bruzdę kanalizacyjną.

– Dla naszych klientów ważne jest to, że korzystając z naszej nowości wyraźnie wzrasta szybkość budowy  oraz obniża się koszt jej wykonania, gdyż bloczek nasz nie potrzebuje spoiny pionowejmówi Robert Griszin, dyrektor ds. sprzedaży w PPMB Niemce S.A.

certyfikat-top-builder-unisil-silikat

 

Silikatowe bloczki UNISIL 18A+P+W kl.25 zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek. Świadczą o tym prestiżowe inwestycje, gdzie zostały wykorzystane do budowy. Tak jest np. w realizowanym przez Dom Development osiedlu Urbino w Warszawie, powstającym w bliskości dużych węzłów komunikacyjnych jak lotnisko Chopina czy Dworzec Zachodni.

Warto dodać, że firma z podlubelskich Niemiec dostarczyła także materiał do znanych inwestycji, np. jak warszawskim kompleksie Unique Tower przy ul. Grzybowskiej, Galerii Młociny, jednej z największych galerii handlowych w stolicy czy nowego terminalu Portu Lotniczego w Radomiu.

Zdobyliśmy uznanie w branży budowlanej dzięki dostarczaniu naszym kontrahentom produktów, w których utrzymujemy wypracowany przez lata niezmienny, najwyższy standard jakości. Cały czas pracujemy nad nowościami, które jak pokazuje przykład naszego akustycznego bloczku, potrafimy z powodzeniem sprzedać na bardzo konkurencyjnym rynku. Jesteśmy przekonani, że stosowany powszechnie w Europie Zachodniej silikat jest najlepszym materiałem do wznoszenia ścian oraz stanowi przyszłość w budownictwie, zarówno jedno-, jak i wielorodzinnym  – mówi dyr. Griszin.

Sprawdź naszą pełną ofertę silikatów UNISIL.

Podaj adres budowy aby znaleźć najbliższego dystrybutora silikatów UNISIL

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Produkcji
Materiałów Budowlanych Niemce S.A.
Tel: 81 756 44 20
Mail: sekretariat@ppmb.pl