Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb.pl

Kariera

Kariera

PPMB Niemce logo

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A. zajmuje się produkcją wysokiej jakości uniwersalnych bloczków silikatowych UNISIL. Uznanie w branży budowlanej zdobyliśmy dzięki dostarczaniu naszym kontrahentom produktów, w których utrzymujemy wypracowany przez lata niezmienny, najwyższy standard. Produkcja silikatów w PPMB Niemce S.A. sięga ok. 100 tys. m3 rocznie, co umieszcza nas w pierwszej piątce producentów silikatów w Polsce oraz daje nam drugie miejsce wśród firm silikatowych mogących pochwalić się w 100% polskim kapitałem.

Logo Kruszywa Niemce

Jesteśmy jednym z największych producentów kruszyw mineralnych w środkowo-wschodniej Polsce. W skład firmy wchodzi kopalnia piasku w Wólce Rokickiej Kolonii oraz nowoczesny zakład przetwórczy produkujący piaski uszlachetnione i suszone. Od 2020 rozpoczęliśmy produkcję betonu towarowego, dysponujemy specjalistycznym sprzętem do transportu oraz pompowania betonu, a także posiadamy duży plac i rozbudowaną bazę.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu najwyższą jakość produktów oraz świadczonych usług budowniczych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Aktualne oferty pracy

Formularz rekrutacyjny

Najwyższy czas na kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej.
Nie czekaj!
Wyślij swoje CV i dołącz do grona naszych pracowników.

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?


Zostaw nam swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie jeżeli pojawi się oferta odpowiadająca Twoim umiejętnościom.

Nasz proces rekrutacji składa się z 5 etapów

Wnikliwie analizujemy wszystkie przesłane dokumenty aplikacyjne. Na tym etapie staramy się zbadać na ile spływające kandydatury odpowiadają przyjętemu profilowi kandydata do pracy.

Na tym etapie przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną mającą na celu zbadanie motywacji kandydata do pracy w naszej Firmie oraz wstępne określenie stopnia zgodności kandydata z przyjętym profilem.

Na tym etapie przeprowadzamy ustrukturalizowany wywiad, w formie stacjonarnej lub on-line, mający na celu lepsze poznanie kandydata oraz precyzyjne określenie stopnia jego dopasowania do wymogów stanowiska pracy pod względem kompetencji i predyspozycji osobowościowych, a także zbadanie motywacji do zatrudnienia.

Na tym etapie przeprowadzamy wywiad mający na celu zbadanie kluczowych kompetencji zawodowych kandydata istotnych z punktu widzenia wymogów oferowanego stanowiska pracy.
W przypadku wybranych stanowisk pracy mogą zostać zastosowane także dodatkowe techniki selekcyjne takie jak próbki pracy, zadania symulacyjne czy sesje Assessmen Center.

Na podstawie wyników przeprowadzonego procesu rekrutacji i seleklcji dokonujemy wyboru kandydata do zatrudnienia, a następnie składamy mu ofertę pracy.

Podczas procesu rekrutacji i selekcji każdy kandydat będzie miał okazję zaprezentować swoją sylwetkę zawodową, opowiedzieć o przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, przedstawić swoje kluczowe kompetencje, a także motywację do nawiązania współpracy i wizje swojego dalszego rozwoju zawodowego.

Nasze spotkania to dla kandydatów także okazja do lepszego poznania Firm należących do Grupy PPMB Niemce S.A., specyfiki pracy na poszczególnych stanowiskach oraz oczekiwań, jakie stawiamy przed kandydatami.

Powodzenia!

Podaj adres budowy aby znaleźć najbliższego dystrybutora silikatów UNISIL

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
Przedsiębiorstwo Produkcji
Materiałów Budowlanych Niemce S.A.
Tel: 81 756 44 20
Mail: sekretariat@ppmb.pl