Kariera

O pracodawcy

PPMB NIEMCE S.A. – jesteśmy polską grupą kapitałową, w skład której wchodzą podmioty o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Specjalizujemy się w produkcji silikatów pod marką UNISIL, stolarki aluminiowej pod marką ALVETRO oraz domów modułowych pod marką MODULOVO i SOLACE. Zajmujemy się także produkcją betonu towarowego, prefabrykatów oraz mebli. Prowadzimy swoją działalność w zakresie usług projektowych, deweloperskich, wykończeniowych, fotowoltaicznych, wydawniczych oraz badań genetycznych.

Dlaczego warto?

Poznaj zalety pracy w PPMB

Jesteśmy solidnym, godnym zaufania Pracodawcą

Oferujemy stabilne, uczciwe i transparentne warunki współpracy

Naszym pracownikom stwarzamy dogodne i realne możliwości kariery zawodowej

Wspieramy pracowników w nabywaniu i rozwoju kompetencji

Tworzymy przyjazne środowisko pracy

W naszej Firmie panują partnerskie relacje oparte na szacunku i życzliwości

Stwarzamy pracownikom szeroki zakres przestrzeń do podejmowania wyzwań zawodowych

Dajemy szanse na indywidualny rozwój pracowników

Nasi pracownicy mają niepowtarzalną szansę współtworzyć i rozwijać Spółki naszej Grupy

Aktualne oferty pracy

Dołącz do teamu PPMB

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Zostaw nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, jeżeli pojawi się oferta odpowiadająca Twoim kompetencjom i oczekiwaniom.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja w 5 prostych krokach

Analiza dokumentów

Wnikliwie analizujemy wszystkie przesłane dokumenty aplikacyjne. Na tym etapie staramy się zbadać na ile spływające kandydatury odpowiadają przyjętemu profilowi kandydata do pracy.

Wywiad telefoniczny

Na tym etapie przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną mającą na celu zbadanie motywacji kandydata do pracy w naszej Firmie oraz wstępne określenie stopnia zgodności kandydata z przyjętym profilem.

Spotkanie z Rekruterem

Na tym etapie przeprowadzamy ustrukturalizowany wywiad, w formie stacjonarnej lub on-line, mający na celu lepsze poznanie kandydata oraz precyzyjne określenie stopnia jego dopasowania do wymogów stanowiska pracy pod względem kompetencji i predyspozycji osobowościowych, a także zbadanie motywacji do zatrudnienia.

Spotkanie z Menedżerem

Na tym etapie przeprowadzamy wywiad mający na celu zbadanie kluczowych kompetencji zawodowych kandydata istotnych z punktu widzenia wymogów oferowanego stanowiska pracy.
W przypadku wybranych stanowisk pracy mogą zostać zastosowane także dodatkowe techniki selekcyjne takie jak próbki pracy, zadania symulacyjne czy sesje Assessmen Center.

Podjęcie decyzji

Na podstawie wyników przeprowadzonego procesu rekrutacji i seleklcji dokonujemy wyboru kandydata do zatrudnienia, a następnie składamy mu ofertę pracy.

Co jeszcze czeka Cię podczas rekrutacji?

Każdy kandydat będzie miał okazję zaprezentować swoją sylwetkę zawodową, opowiedzieć o przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, przedstawić swoje kluczowe kompetencje, a także motywację do nawiązania współpracy i wizje swojego dalszego rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do systematycznego śledzenia informacji o realizowanych przez nas procesach rekrutacji i selekcji oraz aplikowania na oferowane stanowiska.

Wspieramy rozwój


Poznaj firmy należące do grupy