INŻYNIER BUDOWY

Niemce k. Lublina |"KONSBUD" W LUBLINIE SP. Z O. O.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika budowy w zarządzaniu realizacją inwestycji – budownictwo przemysłowe oraz użyteczności publicznej,
  • Organizacja i koordynowanie pracy na terenie budowy w ramach posiadanych uprawnień,
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
  • Zapewnienie terminowej realizacji prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • Zapewnienie utrzymania porządku na terenie placu budowy oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,
  • Współpraca w zakresie prowadzenia dokumentacji budowy oraz dokumentacji powykonawczej,
  • Przygotowywanie zestawień materiałów do zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej, w tym także absolwenci nie posiadający jeszcze uprawnień budowlanych,
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP i ppoż.,
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników (w szczególności planowanie i organizacja pracy oraz egzekwowanie realizacji zleconych zadań),
  • Dobra umiejętność obsługi programów MS Office, AutoCad,
  • Umiejętność wykonywania przedmiarów i obmiarów,
  • Samodzielność w pracy oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania do realizacji,
  • Dobry poziom umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole,
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń,
  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Realizacja interesujących zadań zawodowych,
  • Możliwość nabywania i rozwijania cennych kompetencji i doświadczeń zawodowych,
  • Szeroki zakres samodzielności w pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Wynagrodzenie – składające się z podstawy oraz systemu premiowego,
  • Kompleksowe wyposażenie stanowiska w narzędzia pracy,
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „KONSBUD” W LUBLINIE SP. Z O. O.
Prężnie działająca firma budowlana z obszaru budownictwa kubaturowego i przemysłowego w związku z planami dalszego rozwoju poszukuje nowych pracowników.

Prosimy o zmieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPMB Niemce S.A. danych osobowych podanych przeze mnie w przesłanej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PPMB Niemce S.A., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej PPMB Niemce S.A. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/łem w przesłanej aplikacji.”