OPERATOR URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH

Niemce k. Lublina |PPMB NIEMCE S.A.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń energetycznych – kotłów parowych węglowych oraz autoklawów (w procesie hartowania cegieł i bloczków silikatowych),
  • Monitorowanie pracy urządzeń cieplnych,
  • Współudział w realizacji prac konserwacyjnych oraz w bieżących naprawach i planowych remontach urządzeń cieplnych,
  • Realizacja planowych prac związanych z przygotowaniem urządzeń do obowiązkowych okresowych rewizji Dozoru Technicznego.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania systemu ciepłowniczego,
  • Uprawnienia energetyczne (G2) lub gotowość do ich uzyskania,
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę,
  • Odpowiedzialność,
  • Otwartość na nową wiedzę i doświadczenia,
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze urządzeń ciepłowniczych,
  • Mile widziane uprawnienia spawacza elektrycznego i gazowego,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie  –  składające się z podstawy oraz premii miesięcznej,
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • Kompleksowe przygotowanie do objęcia  stanowiska pracy,
  • Możliwość uzyskania nowych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy PPMB Niemce S.A.,
  • Dobrą atmosferę pracy w zagranym zespole współpracowników,
  • Bony na święta oraz dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,
  • Brak doświadczenia zawodowego nie stanowi przeszkody, wszystkiego co potrzebne do pracy, nauczymy Cię na miejscu

PPMB NIEMCE S.A. – jesteśmy polską grupą kapitałową w skład, której wchodzą Firmy o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Specjalizujemy się w produkcji silikatów pod marką UNISIL, stolarki aluminiowej pod marką ALVETRO, domów modułowych pod marką MODULOVO, a także betonu towarowego oraz mebli.

Prosimy o zmieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPMB Niemce S.A. danych osobowych podanych przeze mnie w przesłanej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PPMB Niemce S.A., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej PPMB Niemce S.A. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/łem w przesłanej aplikacji.”